Altınyıldızlılardan yeni bir başarı

Altınyıldız Koleji öğrencileri Duran Sütveren ve Aleyna Sürücü İstanbul’da düzenlenen Salon Olimpik Deneme Yarışmalarında 800 metrede yaptıkları derecelerle Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezleri (TOHM) barajını geçti.

Altınyıldızlılardan yeni bir başarı

Altınyıldız Koleji’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; Liseler arası Dünya Atletizm Şampiyonasında Dünya 3.lüğü kazanan Altınyıldız Koleji’nden yeni bir başarı.

16 -17 Ocak 2021 tarihlerinde İstanbul’da yapılan Salon Olimpik Deneme Yarışmalarında 800 metrede Duran Sütveren 2.02.62, Aleyna Sürücü 2.17.55 koşarak TOHM barajını geçmişlerdir.

Altınyıldız Koleji öğrencileri Duran Sütveren ve Aleyna Sürücü’yü başarılarından dolayı kutlarız. Genç Kız ve Genç Erkekler kategorilerinde büyük başarı sağlayan öğrencilerimiz geceli gündüzlü emek vererek Türkiye derecelerini kazanmışlardır.

Şampiyon öğrencilerimizin yetişmelerinde emeği geçen başta aileleri olmak üzere, antrenörleri Resul Köstekçi, Hakan Köstekçi, İsa Demir ve Mustafa Uğurlu ile öğrencilerimize her türlü desteği sunan Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e teşekkür ederiz.

Eğitimde, bilimde, sanatta, sporda Altınyıldız Eğitim Kurumları Nevşehir’i ve Kapadokya’yı en güzel şekilde tanıtmaya devam edecek.” denildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER