AÖL sınav giriş yerleri belli oldu

8 Ağustos Cumartesi ile 9 Ağustos pazar 2015 günlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi (Aöl) sınav giriş yerleri belli oldu.

AÖL sınav giriş yerleri belli oldu

Sınav gününe sayılı günler kalaNevşehir Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, Nevşehir´de AÖL sınavına girecek olan öğrencilere seslenerek, 2014 2015 Öğretim Yılı 3. dönem sınav giriş yerlerinin açıklandığını, sınava girecek olan öğrencilerin ise sınava giriş belgelerini mutlaka almalarını söyledi.

Özdemir  “08-09 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak olan 3. Dönem sınavlarının sınav giriş yerleri belli olmuştur. Öğrencilerimiz sınav giriş belgesinde yazılı sınav merkezleri ve okullarda (salon ve sırada) girmek zorundadırlar.

Sınav giriş belgesinde bulunan açıklamaları okumanız ve uymanız yararınıza olacaktır. Kayıt yenileme işlemi yaptırdığı halde dersini seçememiş öğrenciler ile kayıt yenileme ücretini yatırıp ders seçme işlemini gerçekleştirememiş öğrencilerin Ders Seçimi sistem tarafından yapılmıştır. Seçilen derslerden sınava gireceklerdir” dedi. Haber: Selma İVEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER