Atık kitap toplama projesine tablet hediyesi

Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesinin atık kitap toplama projesine tablet hediye ederek destek oldu.

Atık kitap toplama projesine tablet hediyesi

Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi tarafından sürdürülen atık kitap toplama projesi sonunda en çok atık kitap getiren öğrenciye hediye edilecek olan tableti okula hediye ederek projeye destek oldu.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Selman Develi, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Uçar ve Yüksekokul Sekreteri Sayım Çay, Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Ahmet Doğan ve proje yürütücüsü Müdür Yardımcısı Ali Doğan’a projede verilmek üzere tableti takdim etti.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Selman Develi, “Günümüzde giderek artan çevre sorunlarına duyarlı, çevre ve doğaya saygılı gençler yetiştirmek hususunda yürüttüğünüz bu örnek projenize destek olmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

Okul Müdürü Ahmet Doğan, ziyaretten ve projeye verilen destekten ötürü Erdem Selman Develi’ye okul ve öğrencileri adına teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER