Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde beceri atölyesi açıldı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde kurulumu devam eden "Bilim ve Kültür, Sanat Tasarım Beceri Atölyesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde beceri atölyesi açıldı

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023 Eğitim Vizyon Belgesi hedefleri doğrultusunda mevcut eğitim uygulamaların niteliğini artırmak için okullarda Tasarım Beceri Atölyelerinin kurulması çalışmaları devam ediyor.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde Tasarım Beceri Atölyesi çalışmalarını inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okullarda bir öğrenme mekânı olarak planlanan Tasarım Beceri Atölyesi seferberliğinin devam ettiğini belirterek 2020 yılının sonuna kadar Nevşehir’de her okulda Tasarım Beceri Atölyesi kurulumunun tamamlanacağını söyledi.

Tasarım Beceri Atölyeleri ile yaratıcılık ve yeni tecrübelerin ortaya çıkarılacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, öğretmenlere Tasarım Beceri Atölyeleri konusundaki çalışmalarda güvendiklerini, iş birliği ile çok güzel çalışmaların ortaya çıkacağına inandığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44