Demir’den evde eğitim gören öğrencilere ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Şube Müdürü Alaaddin Çakırci ile birlikte rahatsızlıkları sebebiyle evde eğitim gören öğrencileri hanelerinde ziyaret etti.

Demir’den evde eğitim gören öğrencilere ziyaret

“Çocukları Evde Eğitim Gören Ailelerimizin Her Zaman Destekçisiyiz”

Sağlık problemleri nedeniyle evde eğitim alan öğrencilerin sağlık durumları, gelişimleri ve eğitimleri hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, ailelere her daim destekçileri olduğunu ifade ederek moral verdi. Demir, ziyarette öğrencilerle yakından ilgilenip onlarla sohbet etti.

“Evde Eğitim Sistemi, Çocuklarımızın Gelişmesine ve Sosyal Hayatın İçerisinde Olmasına Büyük Katkı Sağlıyor”

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “Evde eğitim gören çocuklarımızın eğitimini yerinde görmek, varsa sorunlarını çözmek için ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Evde eğitim alan çocuklarımızın gelişimi, hayata en iyi şekilde hazırlanması için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Evde eğitim sistemi, çocuklarımızın gelişmesine ve sosyal hayatın içerisinde olmasına büyük katkı sağlayarak fiziki yönden okullarına gidemeyen çocuklarımıza pek çok fırsatı sunuyor. Evde eğitim alan sevgili yavrularımızın başarılarının devamını diliyor, onlara evlerinde fedakârca eğitim veren öğretmenlerimize de çok teşekkür ediyoruz. Ailelerimize de teşekkür ediyor, her zaman destekçileri olduğumuzu belirtiyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER