Didinmez’den Milli Eğitim Müdürü Demir’e ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Zeki Didinmez ve yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyaret etti.

Didinmez’den Milli Eğitim Müdürü Demir’e ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Zeki Didinmez, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Tanrıkulu, Ahmet Türkoğlu ve Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği Başkanı İhsan Biçkin, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyaret etti.

Ziyarette, Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak yürütülecek iki proje konuşuldu.

Nevşehir’de yeni faaliyete geçen Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilciliği’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren derneğin Nevşehir İl Temsilcisi Zeki Didinmez; "Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği olarak ziyaret ettik. Kabulü ve yakın ilgileri için kendilerine teşekkür ediyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir de; "Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Nevşehir İl Temsilcisi Afrin Gazisi Zeki Didinmez ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER