e-Twinning proje ekibinden Milli Eğitim Müdürü Demir'e ziyaret

"Bay Bay Corona" adlı e-Twinning proje ekibi öğretmenlerinden Büşra Özer Canbaz, Hatice Zerk Çelebi, İzgen Özer ve Tuğba Aslan, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'i makamında ziyaret etti.

e-Twinning proje ekibinden Milli Eğitim Müdürü Demir'e ziyaret

Nevşehir’in farklı okullarında görev yapan 10 ana sınıfı öğretmeni tarafından Ekim ayında başlanılan "Bay Bay Corona" adlı e-Twinning projesinde sona gelindi.

banner116
Proje sonunda yapılan etkinliklere göre bir hikâye kitabi basıldı. Projede öğretmenler Büşra Özer Canbaz, Ayşe Gökdemir, Hatice Zerk Çelebi, İzgen Özer, Tuğba Aslan, Ayşenur Doğan, Ayten Pilav, Zeynep Yeşil, Şerife Ölmez ve Feyza Nur Demet Özyamanlı yer aldı. Öğretmenler proje ile salgın süreci boyunca önleyici ve koruyucu tedbirlerin olduğu çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Proje ekibi ziyarette, proje hikâye kitabını ve kitap ayracını İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e takdim edip Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a olan hediyelerini göndermek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e teslim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, proje ekibi öğretmenlere e-Twinning projelerine çok önem verdiğini belirterek anlamlı hediyeleri ve ziyaretleri için teşekkür etti.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER