Eğitime Destek Platformu toplantısı yapıldı

Nevşehir’de Kasım ayı Eğitime Destek Platformu toplantısı gerçekleştirildi.

Eğitime Destek Platformu toplantısı yapıldı

Nevşehir’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve derneklerin bir araya gelerek oluşturdukları "Eğitime Destek Platformu" Kasım ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve Nevşehir STK temsilcileri katıldı.

Milletvekili Menekşe toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada; “Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarımızın ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanımız Enes Eminoğlu’nun katılımlarıyla “Eğitime Destek Platformu” Kasım ayı toplantısını gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun.” dedi.

Milletvekili Açıkgöz de yaptığı açıklamada; “Eğitim, her şartta bizim önceliğimizdir. Sevdamız Nevşehir’imizde hazirunumuzun, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarımızın ve gönül dostumuz Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanımız Enes Eminoğlu kardeşimizin katılımlarıyla “Eğitime Destek Platformu” Kasım ayı toplantımızı gerçekleştirdik.” dedi.

Toplantı eğitim yararına Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER