İl Müdürü Polat, destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat, destekleme ve yetiştirme kurslarını yerinde incelemek amacıyla H. Avni İncekara Fen Lisesini ve Nevşehir Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Müdürü Polat, destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti

Okulların idarecilerinden açılan kurslar, okulların fiziki durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat, sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

“Göstermiş olduğunuz gayret, planlı ve disiplinli bir çalışma ile başarıya dönüşecektir”

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Polat; "Sevgili gençler; hayattaki hiçbir başarı tesadüf değildir, her başarının altında mutlaka bir emek yatar. Göstermiş olduğunuz gayret, planlı ve disiplinli bir çalışma ile size başarı olarak dönecektir. Destekleme ve yetiştirme kursları sizler için çok büyük bir fırsat, bu kursları iyi değerlendirmeniz sizlerin yararına olacaktır. Hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor ve başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.

Kurslarda görev alarak özverili çalışmalarını sürdüren idareci ve öğretmenlerimize de çok teşekkür ediyorum. Desteklerini her daim yanımızda hissettiğimiz değerli velilerimize de öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçlerine katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER