İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİNE İLGİ ARTIYOR

Türkiye´nin en önemli kültür turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde, yabancı dil bilen kişi sayısının artırılmasına dönük çalışmalara katkı sağlayan Nevşehir Belediyesi, Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM) kanalıyla açtığı İngilizce dil eğitimi ile bu alanda yetişen kişi sayısının daha da artırılmasını sağlıyor.

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİNE İLGİ ARTIYOR

KAPEM´in Mehmet Akif Ersoy Mahallesi´nde bulunan Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali´nin üst katında bulunan eğitim alanlarında, düzenlenen çeşitli eğitici kurslar ile 18 ve üst yaş grubundaki kişilerin çeşitli branşlarda açılan eğitici kursları ile bilgi ve becerilerinin gelişimi sağlanıyor.

 2005 yılından beri KAPEM bünyesinde açılan eğitici kurslarda İngilizce Dil Eğitimine olan ilgi, her geçen dönem artıyor.

 31. eğitim döneminin devam ettiği KAPEM´de düzenlenen İngilizce Dil eğitimi, İngilizce Öğretmeni İbrahim Akın tarafından veriliyor.

 4 ay süre ile devam edecek İngilizce Dil Eğitiminin sona ermesiyle birlikte düzenlenecek sınavda başarı gösterenlere başarı sertifikası verilecek.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER