MEB İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Nevşehir’de ziyaretlerde bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Daire Başkanı Abdülhamit Karataş, ilimizi ziyaret ederek okul ve kurumlarda incelemelerde bulundu.

MEB İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Nevşehir’de ziyaretlerde bulundu

Gerçekleşen ziyaret kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile bir araya gelen Daire Başkanı Abdülhamit Karataş okul ve pansiyonlarda yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde inceleme ve gözlemler yaptı. Karşılaşılan sorunlar, ihtiyaç ve istekleri dinleyerek, görüş alışverişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ile birlikte önce Damat İbrahim Paşa Ortaokulu'na giden Daire Başkanı Abdülhamit Karataş, daha sonra Vilayetler Birliği Anaokulu, Hacı Asım Atabilen İlkokulu ve Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Hem öğretmenlerle hem de öğrencilerle bir araya gelen Daire Başkanı Karataş, bir süre sohbet edip kendi alanı ile ilgili bilgilendirmelerde bulunup, okullarda alınan tedbirlerle ilgili bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Abdülhamit Karataş' a İlimize yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">