Millî Eğitim Müdürü Demir’in okul ziyaretleri devam ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir, okul ziyaretleri kapsamında Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyaret gerçekleştirdi.

Millî Eğitim Müdürü Demir’in okul ziyaretleri devam ediyor

Sınıfları gezerek öğrencilerle tanışan İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir, onlarla hayalleri ve hedefleri konusunda sohbet etti. Öğrencilere kendilerini tanımaları, yeteneklerini keşfetmeleri, okumaktan asla vazgeçmemeleri ve bir hedef belirleyerek ona ulaşmak için çaba sarf etmeleri konularında tavsiyelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir yaptığı açıklamada; “Millî Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle hazırlanan okullarda alınması gereken Kovid-19 tedbirlerine göre yüz yüze eğitime devam ediyoruz. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Müfettişlerimizle birlikte sürekli sahada yer alıyor, okullardaki tedbirleri yerinde inceliyoruz. Alınması gereken tedbirlerle ilgili rehberlik yapıyor ve gözlemlere dair raporlar çıkararak Bakanlığımıza her hafta iletiyoruz. Bu sıkı denetimlerle; idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin de tedbirli bir şekilde davranmasıyla okullarımızda yüz yüze eğitime devam edeceğiz.  Okul içerisinde ve çevresinde salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler ve gerekli hassasiyetin gösterilmesinden dolayı idareci, öğretmen ve tüm personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER