Milli Eğitim Müdürü değişti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü değişti.

Milli Eğitim Müdürü değişti

24 Mayıs 2016 tarihinde Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Murat Demir, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat da Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Memet Polat kimdir?

1970 yılında Adıyaman ilinin Besni ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Besni ilçesinde tamamladı. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Zonguldak ilinin Yenice ilçesine bağlı Kayaarkası köyünde müdür yetkili öğretmen olarak göreve başladı. 1994 ile 2009 yılları arasında Adıyaman ilinin Besni ilçesindeki çeşitli okul ve kurumlarda öğretmen ve yönetici olarak çalıştı. Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu İlköğretim Müfettiş Yardımcılığı Sınavı’nı kazanarak 2009 yılında Mardin iline İlköğretim Müfettiş Yardımcısı olarak atandı. Mardin ilinde Maarif Müfettişi olarak görev yapmakta iken 2016 yılında Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atandı.

Memet Polat, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2021, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Nevşehir Milli eğitim müdürü iken mardin il milli eğitim müdürlüğüne genel müdür olarak başlamış edası ile sanki görevde yükselmiş gibi gidecek olan müdüre bay bay diyoruz.

MARDİN
MARDİN - 5 ay Önce

İl müdürümüz Mehmet bey çok değerli bir şasiyetti gerçekten, her insanda olduğu gibi kendisininde bazı eksiklikleri olduğu kanısındayım, bazı ilçe müdürlerini değiştirmeyip, onlarla devam etme gibi...

SIRADAKİ HABER

banner131

banner93