Milli Eğitim Müdürü Demir, Cumhuriyet İlkokulu ve Nevşehir Lisesi'nde

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, beraberinde Müdür Yardımcısı Murat Saltık ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu ve Nevşehir Lisesi'ni ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Demir, Cumhuriyet İlkokulu ve Nevşehir Lisesi'nde

İlkokulun eğitim sürecinin ilk ve en önemli ayağı olduğunu vurgulayan Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Cumhuriyet İlkokulu öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek eğitim-öğretim ile ilgili sohbet etti.

Demir, 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerine sahip, projeler geliştirebilen kazanımlarını hayatlarına yansıtıp kullanabilen mutlu bireyler olarak yetişmek için çalıştıklarını söyledi.

Sınıflarda öğrencilerle yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, yabancı uyruklu öğrencilerin ülkemize uyum sağlamaları ve adaptasyon sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmalarına katkılarından dolayı Cumhuriyet İlkokulu idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Nevşehir Lisesi'ni ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okulun fiziki ortamı ile eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı.

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Lisesi idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">