Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sertifikası aldı

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu, 23 Ağustos tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı İş Yeri Sağlığı ve Güvenliği Birimi tetkik görevlileri tarafından yapılan denetimde uluslararası standartlara sahip TSE ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası aldı.

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sertifikası aldı

2019 yılından itibaren yürütülen çalışmalar ile Necip Fazıl Kısakürek İlkokulunda öğretmen, personel ve velilerin daha güvenli ve sağlıklı ortamda hizmet alabilmeleri ve öğrencilerin güvenle eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmeleri sağlanarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası alınmaya hak kazanıldı.

Sertifikayı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Okul Müdürü ve ekibine takdim eden İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir; “Belgenin alınmasında emeği geçen Okul Müdürü Salih Yıldız, Kalite Yönetim Temsilcisi Durmuş Bozbel, Üst Kurulu Üyesi Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Nalçacı, Çalışan Temsilcisi Ömer Yıldırır, Üst Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Turan ve Üst Yönetim Kurulu Üyesi Şuayip Aslan’a yürütülen çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim ekip işidir, sistemli ve düzenli çalışan güçlü bir ekiple başarılmayacak hiçbir iş yoktur.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER