Nevşehir Simya Koleji'nde her yer tuval

Nevşehir Simya Koleji öğretmen ve öğrencileri tarafından okulu daha da güzelleştirmek ve estetik bir bakış açısı kazandırmak için duvar boyama projesi yapıldı.

Nevşehir Simya Koleji'nde her yer tuval

Simya Koleji idarecileri tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Sanat güzelliğin, letafetin ifadesidir. Ayinesi güzellik, ruhu pûr-u pak olan öğretmen ve öğrencilerimizin temiz kalplerinin yansıması olan bu sanat eseri ilim yuvamızın duvarlarını nakış gibi süsledi.

Âtinin münevverleri, geleceğimizi aydınlatacakları gibi yuvamızın duvarlarını da şimdiden aydınlattı ve güzelleştirdi. Geleceğin aydınlarını yetiştirmeyi kendisine amaç edinmiş olan kurumumuz, okulumuzu daha da güzelleştirmek ve estetik bir bakış açısı kazandırmak adına görsel sanatlar öğretmenimiz Fatma Kaya tarafından başlatılan duvar boyama projesi son bulmuştur.

Nevşehir Simya Koleji olarak bölgenin tarihî ve doğal zenginliklerini, öğrencilerimizin hayal ve yetenekleriyle birleştirip hem ruhları hem de eğitim yuvamızın yapısını daha da güçlendireceğiz.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER