Nevşehir Simya Koleji online eğitime hazır

Nevşehir Simya Koleji, öğretmen kadrosuyla online eğitim hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Nevşehir Simya Koleji online eğitime hazır

Nevşehir Simya Koleji öğretmen kadrosuyla gerçekleştirilen toplantıda online eğitimin yüz yüze eğitim gibi nasıl etkili ve verimli olacağının istişaresi yapıldı.

Nevşehir Simya Koleji’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “İstikbali gençliğin geleceğinde gören Nevşehir Simya Koleji, her şartta ve zorlukta öğrencilerinin ve velilerinin yanında olmaya devam edecek. Bu ülküyü kendisine ilke edinen okulumuz dünyanın olumsuz etkilendiği bu salgın döneminde deneyimli ve alanında bilgili öğretmen kadrosuyla online eğitim hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi. Online eğitimin de yüz yüze eğitim gibi nasıl etkili, verimli olacağının istişaresini yaptık ve öğrencilerimizin öğretimi için en iyi kararları aldık. Her alanda olduğu gibi online eğitimde de başarısını okulumuz ortaya koyacaktır. İstikbal gençlikte, gençlik ise Nevşehir Simya Koleji’ne emanettir.” ifadelerine yer verildi.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Okur yazar
Okur yazar - 8 ay Önce

Ya başlığı düzeltin ya da haberi kaldırın... Ayıptır ya 1 yıldır zaten uzaktan eğitim yapılıyor memlekette... Simya koleji uzaktan eğitime hazır ne demektir ya...
Habercilik yapıyonuz kabul de azıcık usturuplu olun arkadaş...

SIRADAKİ HABER