Okul yöneticileri çevrimiçi toplantıda buluştu

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Arge Birimi koordinesinde 220 okul yöneticisi ile çevrimiçi toplantıda biraya geldi.

Okul yöneticileri çevrimiçi toplantıda buluştu

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında çevrimiçi olarak yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve okul yöneticileri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, müdürlük olarak koronavirüs nedeniyle okullarından uzak kalan öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde sürdürmeleri için özveriyle çalıştıklarını belirtti.

Uzaktan eğitim sürecinde özellikle öğretmenlerin gayretli çalıştıklarını belirten Demir, öğrencilerin derslere devamının iyi takip edilmesi gerektiğini söyledi.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Nevşehir’de “Okulum Temiz” belgesi almayan okulun kalmamasını hedeflediklerini bu kapsamda tüm okulların konu ile ilgili çalışmalarını tamamlamalarını isteyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, sıfır atık ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Pandemi sürecinin Nevşehir genelinde başarılı ve koordineli bir şekilde yürütüldüğünü vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, toplantıya katılan okul müdürlerin teşekkür etti.

Çevrimiçi toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2020, 11:34
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER