Özel Altınyıldız Koleji’nde uluslararası projeye katılım heyecanı

Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları’nın, amacı internet araçlarından olumlu yönde faydalanarak, keyifli ve etkili dil öğrenimi sağlayacak uluslararası projeye katılımı onaylandı.

Özel Altınyıldız Koleji’nde uluslararası projeye katılım heyecanı

Ağustos ayında başvurdukları “Almanca dersinde web araçları” adlı projeye katılımlarının onaylandığını duyuran Altınyıldız Koleji tarafından, “Özel Altınyıldız Koleji olarak Ağustos ayında başvurmuş olduğumuz “Almanca dersinde web 2.0 araçları” adlı projeye katılımımız onaylanmıştır.” denildi.

Altınyıldız Koleji, yaptığı açıklamada, “Okulumuz Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 9. 10. ve 11.sınıf öğrencilerimiz Türkiye, Romanya, Slovakya ve Polonya’dan toplam on ortak okul ile bu projeyi gerçekleştireceklerdir.

Projenin amacı internet araçlarından olumlu yönde faydalanarak, keyifli ve etkili dil öğrenimi sağlamaktır. Ayrıca öğrencilerimiz bu projeyle yurt içi ve yurt dışı okullardan öğrencilerle iletişime geçerek bire bir Almancayı kullanacaklar ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Mayıs 2021’e kadar sürecek olan bu projede Özel Altınyıldız Koleji öğrencileri çeşitli görevler üstleneceklerdir. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER