Özkan Kılıç’tan LGS mesajı

Türkiye’nin örnek okulu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan Kılınç, 6 Haziran’da gerçekleştirilecek olan LGS için bir mesaj yayınlayarak tüm öğrencilere başarılar diledi.

Özkan Kılıç’tan LGS mesajı

Özkan Kılınç mesajında: “LGS’ye girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Zor şartlar altında geceli gündüzlü, yıllardır büyük emeklerle sınava hazırlanan tüm öğrencileri ve ailelerini tebrik ediyorum. Öğrencilerini pandemi döneminde bile eksiksiz yetiştirebilmek için fedakârca çalışan tüm öğretmenleri ve kurumları takdir ediyoruz.

Altınyıldız Eğitim Kurumu Fen ve Anadolu Lisesi, kurulduğu günden bugüne kadar üniversite sınavlarında Nevşehir birinciliklerini ve Türkiye derecelerini elde etmiş, yıllardır Nevşehir ‘in ve Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer almıştır.

 Elde ettiği akademik ve sınav başarılarıyla, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda kazandığı Türkiye ve dünya dereceleri ile eğitimde örnek uygulamalarıyla Türkiye’nin örnek okulu vasfını Altınyıldız Eğitim Kurumları gururla taşımaktadır.

banner116
Türkiye’nin en iyi okul yerleşkesinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları, öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkânları, sosyal yaşam alanlarıyla “aklın ve bilimin ışığında” Türkiye’nin gelecekteki liderlerini yetiştirmeye devam edecek.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi mezun verdiği, 19 yılda bin 504 öğrencisini Türkiye’nin seçkin üniversitelerine yerleşmiştir.

 Önceki yıllarda olduğu gibi 2020 üniversite sınavlarında Nevşehir ve Türkiye derecelerini kazanan ‘‘Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi”, 2021-2022 lise kayıtlarında Nevşehir’in en çok tercih edilen Fen ve Anadolu Lisesi olmaya devam ediyor. Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerine, öğretmenlerine ve velilerine teşekkür ediyor, 6 Haziran’ da yapılacak Lise Giriş Sınavında tüm öğrencilere başarılar diliyorum.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER