TES Genel Merkezi ile Nevşehir eğitimi ve eğitim çalışanlarının durumu değerlendirildi

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir Şubesi Türk Eğitim Sen (TES) Genel Merkezi ile Nevşehir eğitimini ve eğitim çalışanlarının durumunu değerlendirdi.

TES Genel Merkezi ile Nevşehir eğitimi ve eğitim çalışanlarının durumu değerlendirildi

Türk Eğitim Sen Nevşehir İl Başkanı Tayfur Urgenç, Başkan Yardımcısı Memiş Bülbül ve Gülşehir Türk Eğitim Sen İlçe yöneticisi Ümit Kılıç geçtiğimiz günlerde Türk Eğitim Sen Genel Merkezini ziyaret ederek başta Genel Başkan Talip Geylan olmak üzere Genel Merkez yöneticileri ile Nevşehir’de eğitim ve eğitim çalışanlarının gündemini, eğitimcinin problemlerini ve salgın sürecinde eğitim hususunu değerlendirdi.

Türk Eğitim Sen Nevşehir İl Başkanı Tayfur Urgenç ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Türk Eğitim Sen Genel Merkezimizi kıymetli başkanlarımızı ziyaret ederek eğitim ve eğitimcinin gündemini değerlendirdik. Nevşehir eğitimi ve eğitimcilerin gündemini Genel Başkanımız Talip Geylan başta olmak kıymetli başkanlarımızla paylaştık. MEB, İl Milli Eğitim ve Üniversitemiz hakkında birtakım istişarelerde bulunduk. Türk Eğitim Sen hakkı, adaleti doğruyu savunmaya devam edecek, haksızlığa karşı zalime dur deyip mazlumun hakkını savunacaktır. Eğitim çalışanlarımız müsterih olsun.” dedi.

Urgenç, TES Genel Başkanı Talip Geylan’ın Nevşehir’deki tüm eğitim çalışanlarına selamlarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 16:47
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER