TES NEVÜ’de akademik ve idari personel ile buluşmaya devam ediyor

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve TES Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Başkanı Abdullah Çamcı, akademik ve idari personelle salgın koşullarının tedbirleri ile buluşmaya devam ediyor.

TES NEVÜ’de akademik ve idari personel ile buluşmaya devam ediyor

Çalışmayla ilgili TES’den yapılan açıklamada, “Şube Başkanımız Tayfur Urgenç ve Üniversite Başkanımız Abdullah Çamcı, üniversitemizde ünvan değişikliği/görevde yükselme-akademik kadro/ünvan alan üniversite eğitim çalışanlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu. NEVÜ ile yetkili sendika olarak imza altına aldığımız Kurum İdari Kurul kararları ve uygulamasını ziyaretlerde görüştü. Sonuçlarını ve çalışanların taleplerini yetkili sendika olarak rektörlüğe iletilecek.” denildi.

 Başkan Urgenç de “Hüseyin Nihal Atsız’ın “Milli benliğe inanmak, Türk milletinin mukaddes haklarına, faziletlerine, kabiliyetlerine, cevherine ve asaletlerine inanmak demektir." İlkesi ile hareket tarzımızı belirledik. Bu doğrultuda üniversitemiz milli değerlerle evrensel bilime katkı sunmaya devam edecektir. İnanıyoruz ki; her çalışan hak ettiği değeri kabiliyet, asalet, fazilet ve cevheri ile alacaktır.”  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER