Türk Eğitim Sen’den Rektör Yardımcısı Çolakoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Türk Eğitim Sen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim Sen’den Rektör Yardımcısı Çolakoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Türk Eğitim Sen (TES) Nevşehir İl Başkanı Tayfur Urgenç ve TES Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Temsilcisi Endüstri Mühendisi Abdullah Çamcı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Urgenç, “Bürokrasinin içerisinden gelen eğitim yönetim politikalarının planlamasında ve geliştirilmesinde etkin görevlerde bulunan bakan müşaviri, bakan danışmanı, müsteşar yardımcısı olarak görev yaparak tecrübe sahibi bir hocamızın üniversitemizde rektör yardımcısı olarak atanması bizleri memnun etmiştir. İnşallah hocamızın tecrübelerini şehrimize ve üniversitemize aktararak başarılı bir eğitim dönemi geçirmesini dileriz.” İfadelerini kullandı.

Rektör yardımcısı Çolakoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İşbirliği ve istişare içerisinde üniversitemizde başarılı bir süreci de başlatmış olacağız” diyerek teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 23:41
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER