Türker, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz”

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının sonuna gelindiği şu günlerde tüm öğrencileri tebrik etti.

Türker, “Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz”

Yorucu geçen bu süreçte öğrencilerin elinden gelenin en iyisini yaptığını vurgulayan Başkan Ali Türker, velilere de bazı tavsiyelerde bulundu.

Yaz tatilinde öğrencileri Nevşehir Ülkü Ocakları’na davet eden Başkan Ali Türker açıklamasında şunları kaydetti; “Bir eğitim-öğrenim yılının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.  Yorucu bir süreçten geçen başarılı ve önümüzdeki dönem başarısını yükseltmeyi düşünen bütün öğrencileri tebrik eder, amaçlarına ulaşmalarını temenni ederiz. Velilerimizden beklentimiz; şayet beklemedikleri notlarla karşılaşırlarsa, evlatlarımıza karşı hoşgörü ile yaklaşmaları, olumsuzlukları önümüzdeki dönemde evlatlarımızla işbirliği ve etkili iletişim içinde çözebileceklerinin bilincinde olmalarıdır.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı olarak yaz tatili döneminde öğrencilerimiz için dinlendirici, motive edici, önümüzdeki eğitim dönemine hazırlayıcı, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz olacaktır. Programlarımız basın ve sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyurulacaktır. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiamızın değerli çalışanlarına güzel bir tatil dileriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER