Vali Becel, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Nevşehir il genelinde eğitim gören 51 bin 116 öğrenci 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının birinci yarısının sona ermesiyle karnelerini aldı.

Vali Becel, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren ve İl Millî Eğitim Müdür Vekili Murat Dildöken Göreme İlkokulu ve Göreme Ortaokulundaki karne dağıtım törenine katıldı.

Vali Becel, karnelerini verdiği öğrencileri tek tek tebrik ederek öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Ara tatili nasıl geçirmeleri gerektiğine dair öğrencilere tavsiyelerde bulunan Vali Becel, öğrenci ve öğretmenlere huzurlu ve sağlıklı bir tatil geçirmelerini dileyerek öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdür Vekili Murat Dildöken, yaptığı açıklamada; "Sevgili yavrularımızın heyecan ve sevinçlerini paylaştık, onların mutluluklarına ortak olduk. Çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen öğretmenlerimize, velilerimize, yardımcı personel arkadaşlarımıza, tüm yetkililere ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Karnelerini alan öğrenciler büyük heyecan yaşarken, öğretmenler de salgın sürecinde bir dönem boyunca eğitimi yüz yüze devam ettirebilmenin mutluluğunu yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93