Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu yine zirvede

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu 7-B Sınıfı öğrencisi Mustafa Alp Öncü, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Siber Zekâ Bilgi Yarışmasında Türkiye Geneli ortaokul kategorisinde ilk 100'e girmeyi başardı.

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu yine zirvede

Siber Zekâ Bilgi Yarışması kazananları belli oldu

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Siber Zekâ Bilgi Yarışmasında Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu 7-B Sınıfı öğrencisi Mustafa Alp Öncü 10 sorunun tamamını en kısa sürede tamamlayarak, Türkiye Geneli ortaokul kategorisinde ilk 100'e girerek büyük bir başarı kazandı.

Tüm Türkiye’den yoğun katılımın gerçekleştiği ilkokul, ortaokul ve liseler için düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması geçtiğimiz günlerde tamamlandı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı yarışmanın kazananları belli oldu. 10 sorunun tamamını en kısa sürede tamamlayan ilkokul ve ortaokul kategorisinde ilk 100, lise kategorisinde ise ilk 50 öğrenci listeye girmeye hak kazandı.

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu yöneticileri, Türkiye Geneli ortaokul kategorisinde ilk 100'e giren Mustafa Alp Öncü’yü tebrik ederek başarılarını devamını diledi.

Kazanan öğrencilerin listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://cbddo.gov.tr/SharedFolderServer/Genel/File/ortaokulgrubu.pdf

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER