Yazar Şeniz Baş Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından 12.si düzenlenen geleneksel kitap şenliğinde çocuk kitapları yazarı Şeniz Baş öğrencilerle buluştu.

Yazar Şeniz Baş Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 12. geleneksel kitap şenliğinin 3. gününde çocuk kitapları yazarı Şeniz Baş öğrencilerle söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan yapılan açıklamaya göre, Yazar Şeniz Baş öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Okulu her yönüyle beğendiğini ifade eden yazar Baş, öğrencilerle kitaplar üzerine oldukça keyifli bir etkinlik ve söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi ve etkinlik sonrasında çocukların kitaplarını tek tek imzalayan ve öğrencilerle kısa sohbetler eden Şeniz Baş’a teşekkür edilerek günün anısına okulun plaketi Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcısı Yüksel Arıkan tarafından verildi.

Kitap şenliği aşağıda belirtilen gün ve saatlerde söyleşi ve imza günleriyle devam edecek.

SERHAN BÜYÜKKEÇECİ

12 KASIM CUMA

Saat 11.00
Saat 14.30

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan yapılan açıklamada; “Kitap şenliği etkinliklerimize katılarak bizleri onurlandıran yazarlarımıza ve etkinliklerin hazırlanmasında emeğini esirgemeyen, öğretmenlerimize, personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kitaba aşık bir kimse için kitaptan daha sadık bir arkadaş, daha faydalı bir yardımcı, daha neşeli bir dost olamaz. Kitap Dolu günler Dileğiyle.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER