AK Parti heyeti Gülşehir’de

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, Milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz ile birlikte Gülşehir ilçesini ziyaret etti.

AK Parti heyeti Gülşehir’de

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, Milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz’ün yer aldığı AK Parti heyeti AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığını ziyaret edip partililerle bir araya geldi.

AK Parti Gülşehir İlçe Teşkilatında düzenlenen programa İlçe Başkanı Çağrı Sönmez, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, Gülşehir Kadın Kolları Başkanı Sultan Güçlü, Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan ve yönetim kurulunun yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

AK Parti heyeti daha sonra Gülşehir esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulunup esnafın sorun ve önerilerini dinledi.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan İl Başkanı Yanar; “Gülşehir’deyiz. Milletvekillerim Yücel Menekşe, Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanım Fatih Çiftci ve İlçe Başkanım Çağrı Sönmez ile birlikte aramıza yeni katılan üyelerimiz ve teşkilatımızla bir araya geldik. Ardından esnafımıza hayırlı işler dileyip vatandaşlarımızla hasbihal etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Milletvekili Menekşe de açıklamasında; “Ak Gülşehir ilçemizde İl Başkanımız M. Rauf Yanar ve Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz ile birlikte İlçe Başkanlığımızda tüm kademelerimizi ziyaret edip istişare ettik. Ziyaretimizin devamında, İlçe Başkanımız Çağrı Sönmez, Belediye Başkanımız Fatih Çiftci, Kadın Kolları Başkanımız Sultan Güçlü ve Gençlik Kolları Başkanımız Yusuf Bozan ile birlikte Gülşehir esnaf ziyaretleri yaparak Pandemi döneminde hemşehrilerimizle hemhal olup, hayırlı işler diledik.” dedi.

Milletvekili Açıkgöz ise açıklamasında; “Güller şehri Gülşehir’imizdeyiz. İl Başkanımız M. Rauf Yanar ve Milletvekilimiz Yücel Menekşe ile birlikte Gülşehir İlçe Başkanlığımızda Çağrı Sönmez Başkanımızla teşkilatımızı ziyaret edip, gönül seferberliği ile çalışan tüm kademelerimize teşekkürlerimizi ilettik. AK kadrolarımızla Gülşehir’imizde kadim esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar dileyip, ziyaretlerimize Gülşehirli hemşerilerimizle hasbihal ederek devam ettik. Sevdamız Nevşehir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 17:50
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER