Çiftci; “Üst yapı çalışmaları önceliğimiz olacak”

Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, göreve geldikleri ilk günden itibaren ağırlık verdikleri üst yapı çalışmalarının 2020 yılında da devam edeceğini söyledi.

Çiftci; “Üst yapı çalışmaları önceliğimiz olacak”

Bu yıl öncelikli çalışmalar içerisinde ilk sırada üst yapının yeniden düzenlenmesi olduğunu kaydeden Başkan Çiftci, göreve geldikleri günden bu yana 100 bin metre karelik alanda parke taş döşeme çalışmasının yapıldığını belirtti.

Söz konusu üst yapı çalışmaları esnasında sel giderlerinin de yeniden düzenleneceğini ifade eden Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, “Bu yıl ki önceliklerimiz arasında daha önce yapılan alt yapı çalışmaları nedeniyle neredeyse tamamen yeniden düzenlenmesi gereken üst yapı çalışmalarımızın tamamlanması olacak. Göreve geldiğimiz günden bu yana 100 bin metre karelik alanda parke taşı döşeme çalışması yapıldı. Bu çalışmalarımız bu yıl hızla sürecek. 300 bin metre karelik alanda daha parke taşı döşeme çalışmaları yapılacak. Bu çalışmalar esnasında sel giderlerinin yeniden düzenleneceğini de belirtmek isterim. Üst yapı çalışmalarımızı tamamlayıp daha sonrasında ilçemizin diğer ihtiyaçlarının giderilmesine yöneleceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100