Gülşehir Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi

Gülşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Abdullah Dursun, görevini Ümit Kılıç’a devretti.

Gülşehir Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ülkü Ocakları Nevşehir Başkanı Ali Türker, “Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’in takdiri ve emirleri doğrultusunda Gülşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleşti. Abdullah Dursun, kutlu bayrağını Ümit Kılıç’a devretti. Yeni başkan Ümit Kılıç bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim'i öperek bu kutlu görevi devraldı” dedi.

Ümit Kılıç’ın almış olduğu bu kutsal görevi her zaman layığı ile taşıyacağına inancının tam olduğunu söyleyen Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “Ümit Kılıç başkanımızın çıktığı bu yolda kendisine muvaffakiyet ve başarı dileriz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Abdullah Dursun kardeşimize de göstermiş olduğu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eder, hayatında başarılar dileriz.” dedi.

Gülşehir Ocak binasında yapılan devir teslim törenine, Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, MHP Gülşehir İlçe Başkanı Güray Çevirme ve çok sayıda genç katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">