Uğur´dan Gülşehir MHP´ye Açık Destek

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı, MHP 25. Dönem Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Uğur, MHP Gülşehir İlçe Teşkilatı´nı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Uğur´dan Gülşehir MHP´ye Açık Destek

 

MHP Gülşehir İlçe Başkanlığı´na atanan Tekin Uğurlu ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Uğur, ilçe başkanı ve yönetimdeki ülküdaşlarını tebrik ettikten sonra uzun müddet ülke, şehir ve ilçe gündemine dair görüş alışverişinde bulundu.

Uğur, "MHP Gülşehir İlçe Başkanı Tekin Uğurlu´nun emekli bir eğitimci olması bizim adımıza hem sevindirici hem de gurur verici bir durumdur. Eğitimci kökenli arkadaşlarımızın siyasette görev alması, yönetime katkıda bulunması sevindiricidir ve bizim de bu güzel duruma destek vermemiz boynumuzun borcudur" dedşç

MHP´nin Gülşehir ilçesindeki yapılanmasının gerek sosyal gerekse de siyasal kazanımlar noktasında büyük önem arz ettiğini belirten Uğur, Gülşehir ilçesindeki MHP İlçe Başkanı Uğurlu ve yönetimine her konuda desteğe karşılıksız bir şekilde hazır olduğunu belirtmeyi de ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner2

banner3