10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin Keçeci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Başkan Keçeci açıklamasında “Özgür ve tarafsız basın, demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Toplumun haber alma ihtiyacını yerel ve ulusal platformda zor şartlarda fedakarca karşılayan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım.

Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine, kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici başta olmak üzere şahsında Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum´´ dedi. Mehmet Karaca

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner2

banner3