AK Parti heyeti, İdlib Gazisi Duranoğlu’nu ziyaret etti

AK Parti heyeti, İdlib’de Esed rejimi tarafından yapılan hava saldırısı sonrasında yaralanarak tedavi altına alınan ve daha sonra Nevşehir’in Kozaklı ilçesi Kalecik köyündeki baba ocağına getirilen Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti heyeti, İdlib Gazisi Duranoğlu’nu ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İdlib Gazisi Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu'nu, Kozaklı ilçesine bağlı Kalecik köyündeki evinde ziyaret etti.

Kalecik köyündeki baba evinde istirahatte olan İdlib Gazisi Müjdat Duranoğlu'nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti heyeti, burada Duranoğlu ve ailesi ile bir süre görüşüp durumu hakkında bilgi aldı. AK Parti heyeti Duranoğlu’na vermiş olduğu kahramanlık için teşekkür ederken en kısa sürede iyileşerek sağlığına kavuşmasını diledi.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "İdlib Gazimiz Müjdat Duranoğlu’nu Kalecik Köyümüzdeki evinde hazirunumuzla ziyaret ettik. ‘Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker! Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhidi... Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.’ Şehadeti göze alarak canlarını siper eden yiğitlerimizden olan İdlib gazisi hemşerimiz ‘İyileşince tekrar görev yerime gideceğim; vatan sağ olsun!’ diyor. Allah, hepinizden razı olsun." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ise yaptığı açıklamada; “İdlib Gazimiz Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu’nu Kozaklı ilçesi Kalecik Köyümüzdeki evinde ziyaret ettik. ‪Tek Millet. ‪Tek Bayrak. ‪Tek Vatan. ‪Tek Devlet. ‪Aşkına canlarını siper eden bütün şehitlerimize Allah’tan bir kez daha rahmet gazilerimize ise acil şifalar diliyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100