Aktürk’ten gazeteciler cemiyetine ziyaret

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Aktürk’ten gazeteciler cemiyetine ziyaret

Gün dolayısıyla Nevşehir Medya Evi’nde gerçekleşen ziyarette Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri Bayram Ekici ile görüştü.

Siyasetçilerle gazetecilerin ayrılmaz bir parça olduğunu söyleyen Aktürk, yapılan hizmetlerin basın aracılığı ile kamuoyuna duyurulduğunu belirtti.

Nevşehir basınının çok güzel ve başarılı işler yaptığını kaydeden Aktürk, Ürgüp’e yapılan hizmetlere de destek verdikleri için gazetecilere teşekkür etti.

Ekici de Aktürk’e teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ekici, belediyelerin yaptığı hizmetleri basın aracılığıyla kamuoyuna duyurduğunu bu nedenle basın ve belediyelerin işbirliğinin son derece önemli olduğunu kaydetti.

Ekici, Nevşehir basınının şehrin kalkınması için önemli işler yaptığını belirterek, basına her alanda kolaylık sağlanması gerektiğini de vurguladı.

Ziyarette NGC yönetim kurulu üyeleri Oğuz Özdem, Selma Küçükgül, Alpaslan Körükcü, Osman Aytekin ve Ürgüp Belediyesi basın sorumlusu Faruk Özzengin de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">