Altınyıldızda muhteşem Öğretmenler Günü kutlaması

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda, Öğretmenler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Altınyıldızda muhteşem Öğretmenler Günü kutlaması

Altınyıldız’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Altınyıldız İlköğretim Kurumunda öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı programla şenlenen öğretmenlerimiz mutlu bir öğretmenler günü geçirmenin keyfini yaşadılar.

Düzenlenen muhteşem programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından ilkokul programında sınıf öğretmenimiz Sema Emirağaoğlu, ortaokul programında ise sosyal bilgiler öğretmeni Mert Mangör’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından öğretmenler için hazırlanan video, öğretmenlerden solo şarkılar ve öğretmenlerin tamamından oluşan koro eşliğinde söylenen şarkılar ile son buldu. Program 10.00’da ilkokul öğrenci ve öğretmenleri için sunulurken 13.30’da ise ortaokul öğrenci ve öğretmenleri için sunuldu.

Program sonunda konuşan Kurum Müdürü Mehmet Eravcı, “Ürünü insan olan ve insanlık tarihinin en önemli mesleği olduğunu düşündüğümüz öğretmenlik aslında ülkemizin geleceğidir. Öğrencilerine vatan sevgisini, doğruyu ve diğer önemli değerleri öğreten öğretmenlerdir. Bu değerleri öğrencilerimize katan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, saygı sevgi ve şükran duygularımız sunuyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER