?BİZE GÖRE HER GÜN ANNELER GÜNÜ?

?BİZE GÖRE HER GÜN ANNELER GÜNÜ?
 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 11 Mayıs Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bütün anneleri dünyanın en nadide bir çiçeği olarak değerlendirdiklerini mesajında vurgulayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, mesajında daha sonra şunları kaydetti.

?Hayatımızın her anında bizlerin yanı başında olan,
  hastalığımızda en büyük destekçimiz, başarımızın gönüllü anahtarı annelerimiz, dünyanın en nadide çiçeğidir Bizlerin bugünlere gelmesinde hiçbir karşılık beklemeden eşsiz hizmetleri olan annelerimizin, hayatımızda ne denli önemli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

Onları hayatımızın sadece bir günü değil, hayatımızın tüm günü hatırlamak, yâd etmek en doğru bir davranış olacaktır. Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır.

Anne sevgisini kalplerinde yaşatabilenler için yılın bir günü değil, yılın her günü Anneler Günüdür. Onun içindir ki her anne bizim için yılın annesidir. Her şeyi ile her güzel şeylere layık olan annelerimize vereceğimiz belki de en büyük hediye, ona sevgiyle sarılmak, onun hayır duasını ve gönlünü alarak öpülesi ellerini doyasıya öpmektir.

Anneler Günü nedeniyle tüm annelerimizi ve özellikle devletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, mertebelerin en yükseği olan şahadet mertebesine ulaşan kahraman Mehmetçiklerimizin annelerinin de ellerinden saygı ve sevgi ile öpüyor, tüm annelerimizin bu günlerini kutluyor, bu vesile ile değerli halkımıza sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.?
Haber: Erdal KESİCİ

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93