Genel Başkan Avcı, Çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu TASKK Yönetim Kurulu üyesi ve Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Genel Başkan Avcı, Çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Genel Başkan Avcı açıklamasında, “Nevşehir ASKF Başkan Yardımcısı Bayram Ekici ve Türkiye Futbol Federasyonu TFF Nevşehir İl Temsilcisi, Nevşehir ASKF yönetim kurulu üyesi M. Tolga Karaca başta olmak üzere doğru ve tarafsız bir görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren, her şart altında toplum yararını gözeten Basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.

Ülkemizin normalleşme ve yeniden büyük Türkiye mücadelesinin vazgeçilmez unsurlarından olan basın çalışanlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü'nü büyük Nevşehir Spor ailesi olarak tebrik ediyoruz.

Demokratikleşmeye katkı sunan basın çalışanlarını selam ve sevgilerimizi iletiyoruz. Basın çalışanlarımızın hakettikleri hayat standardına, ekonomik ve sosyal imkanlara kavuşmalarını temenni ediyor, haberlerinde ise hukukun evrensel standartları, kişi haklarına ve özel hayata saygı, doğru ve tarafsız haber verme ilkelerinden asla taviz vermemelerini temenni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle doğru ve tarafsız bir görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren, her şart altında toplum yararını gözeten basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoru”" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER