KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUM!

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin, İstanbul Atatürk Havalimanı´nda yaşanan hain terör saldırısını kınadı.

KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUM!

Çetin konuya ilişkin açıklamasında; “Hainler Atatürk Havalimanını kana bulamış ve 36 insanımızı şehit ederken, 147 vatandaşımız ise saldırı neticesinde yaralanmıştır.

Şu mübarek Ramazan ayında dualarımız, bu saldırıları tasarlayanların gün yüzüne çıkarılması ve gereken şekilde cezalandırılmasıdır. İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan hain saldırı bizleri bir kez daha derin bir üzüntüye boğmuştur.

Milletimizin birliği ve dirliğine yönelik kalleş saldırılar hız kesmeden devam ederken, bu alçak saldırıları planlayan hainler iyi bilmelidir ki, bu milletin birliği ve dirliğini bozmaya asla güçleri yetmeyecektir.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak, İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan bu alçak saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah´tan rahmet, ailelerine sabırlar, Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER