Kaymakam Eldivan Nevşehirlilerle buluştu

İstanbul Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, EMİTT fuarına katılan Nevşehirli turizmciler ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakam Eldivan Nevşehirlilerle buluştu

Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan 23.Uluslararası EMİTT fuarına katılan Kapadokya turizmcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakam Eldivan burada Nevşehirli turizmcilerimiz ile bir araya gelmekten dolayı son derece mutluyum derken bizlerde burada Kapadokya bölgesini en güzel şekilde tanıtmaya çalışıyoruz dedi.

Eldivan, “Uzun yıllar birlikte Kapadokya Bölgesini tanıtmak için çalıştığımız dostlarımız ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Hacıbektaş ve Avanos Kaymakamlığı yapmış olduğum dönemlerde de siz değerli turizmci dostlarımız ile fuarlarda Kapadokya bölgesini tanıtmak için çaba sarf ediyorduk. Bugün ise ayrı şehirlerde görev yapıyor olsak da aynı görev için çalışıyoruz. Bizlerde burada Kapadokya Bölgemizi en güzel şekilde tanıtmak için çaba gösteriyoruz. Bugün burada sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum” dedi.

Kaymakam Eldivan’ın konuşmasının ardından ise Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’da Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’de uzun yıllar birlikte görev yapmış olduğumuz Bağcılar Kaymakamımız Mustafa Eldivan’a bölgemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

Nevşehirli sanatçı Kürşat’da Kaymakam Eldivan’ın yemekli programına katılarak katılımcıları selamladı ve güzel bir türkü söyleyerek geceye renk kattı. Konuşmaların ardından ise Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil günün anısına Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan’a çeşitli hediyeler verirken program günün anısına çekilen toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">