Özdemir, Hacıbektaş Hünkar yurdunu ziyaret etti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, merkez ve ilçelerdeki yurt öğrencileriyle bir araya gelerek istek ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Özdemir, Hacıbektaş Hünkar yurdunu ziyaret etti

Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir Hacıbektaş Hünkar yurdunda öğrencilerle bir araya geldi.

Ziyarette gençlere sportif çalışmalar ve gençlik merkezi faaliyetleri hakkında bilgiler veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, İl Müdürlüğüne bağlı tüm tesislerin gerek spor salonlarının gerekse gençlik merkezlerinin öğrencilerin her zaman hizmetinde olduğunu belirterek öğrenciler için okul zamanlarından sonra faydalı çalışmalar yapacakları işlerin planlamasını yaptıklarını söyledi. Özdemir, gençlerin ve vatandaşların sağlıklı yaşamına etki edecek aktiviteler için çalışmalar içerisinde olduklarını belirtti.

İl Müdürü Özdemir’in yurtlarını ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduklarını belirten gençler ise istek ve taleplerinin dinlenilmesinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER