Cappadox yönetimi değişti festival ertelendi

2015 yılından itibaren Uçhisar’da düzenlenen Cappadox festivali bu yıl organizasyon firmasındaki yönetim değişikliği nedeniyle yapılmayacak.

Cappadox yönetimi değişti festival ertelendi

Nevşehir’in Uçhisar beldesinde 2015 yılından itibaren her yıl düzenlenen Cappadox festivali organizasyon firmasında yapılan yönetim değişikliğinin ardından bu yıl yapılmayacağı açıklandı.

Festival 2020 yılında yeniden Uçhisar’da gerçekleştirilecek.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden itibaren başlayan Cappadox festivali organizasyon firmasındaki yönetim değişikliğinden dolayı bu yıl yapılmayacak.” dedi.

Karaaslan, “Uçhisar Belediyesi olarak 2015 yılından itibaren Doğuş grubu bünyesinde ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz ve Kapadokya bölgemize son derece katkısı olan Cappadox festivali organizasyon yönetiminde yaşanan değişiklikler nedeniyle bu yıl yapılamayacak. Kendileri ile yapılan görüşmelerde de organizasyon yönetiminde yeniden yapılandırma içerisine girdiklerini ancak 2020 yılında Cappadox festivalinin yeniden yapılacağını ifade ettiler. Ama son zamanlarda Cappadox festivalinin sanki Uçhisar Belediyesi tarafından yapılmayacağı söylemleri tamamen asılsızdır. Uçhisar Belediyesi olarak bölgemizin kalkınması için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğimizden kimsenin en küçük şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">