Kapadokya Alan Başkanlığı İstişare Toplantısı gerçekleştirildi

Kapadokya Alan Başkanlığı Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında gerçekleştirildi.

Kapadokya Alan Başkanlığı İstişare Toplantısı gerçekleştirildi

Kapadokya Alan Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Yüzer, ilgili kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve sektör temsilcileri katıldı.

Kapadokya Alan Başkanlığı faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, yapılacak iş ve işlemlere ilişkin ilgili kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileriyle istişarelerde bulunuldu.

“Kapadokya, turizmin ve ekonominin lokomotifi olacak”

Açıkgöz, burada yaptığı konuşmada, “Sevdamız Nevşehir’imizi koruyarak, tanıtarak, geliştirerek büyüteceğiz. Dünya mirası Kapadokya’mız geleceğe bırakacağımız doğal emanettir. Bu bilinçle çalışıyor, dünya turizminden de daha çok pay almak için gayret ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:43
banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
sosyal kapak
sosyal kapak - 10 ay Önce

sayın valim de olmasa
koskoca ekipte kadın yok...
ilginç geldi :)

SIRADAKİ HABER