KOZAKLI FTR HASTANESİNDE MASA TENİSİ TURNUVASI

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde; Hastanede tedavi gören hastaların moral ve motivasyonunu yüksek tutabilmek amacıyla Hastane Yöneticiliği ve refakatçilerin koordineli organizasyonu ile Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

KOZAKLI FTR HASTANESİNDE MASA TENİSİ TURNUVASI

Düzenlenen turnuvaya duyulan ilgi gayet yüksek olup; hasta ve refakatçilerinin yanı sıra çok sayıda hastane personeli de katılım sağladı. 28 Temmuz 2015 Salı günü ilki gerçekleşen müsabakalarda Hastane Yöneticisi Dr.Atikullah Ghiasee de bulunarak, organizasyonda emeği geçen hasta refakatçisi Mukaddes Gümüşe hastalar adına teşekkür ettikten sonra, heyecan ve aksiyon için bu tür aktivitelerin  büyük önem arz ettiğini ancak bir o kadar da  kardeşliğin hâkim olması gerektiğini vurgulayarak, tüm oyunculara başarılar diledi.

Ayrıca; müsabakalar sırasında görevli sağlık ekibi de olası ihtimallere karşı hazırda bekletildi.  31 Ağustos 2015 Cuma günü neticelenmesi öngörülen turnuvada, şimdiden şampiyonun kim olacağı gerek hasta ve refakatçileri nezdinde gerekse hastane personeli nezdinde son derece merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER