Vali Aktaş, Kozaklı İlçesini ziyaret etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Kozaklı İlçesinde bir dizi ziyaret, inceleme, denetleme ve taziyede bulundu.

Vali Aktaş, Kozaklı İlçesini ziyaret etti

Vali İlhami Aktaş, ilk olarak Kozaklı Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Akif Kabukcuoğlu’na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarılar diledi ve İlçenin durumu ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bir süre sohbetin ardından, Vali Aktaş’ın ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini ifade eden Başkan Kabukcuoğlu, kendilerine teşekkürlerini iletti.

Ziyaretin ardından Nevşehir İl Özel İdaresine ait Türkiye’nin tek çok katlı Jeotermal Sera alanını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve sera çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra meydanda kahvede bulunan vatandaşları ziyaret eden Vali Aktaş, bir süre onlarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerinden memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar ise Vali Aktaş ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

Akabinde de şahsa ait Gül Serası’na geçerek burada da incelemelerde bulunan Vali Aktaş, sera hakkında yetkiliden bilgi aldı.

Daha sonra; Van’da görev yapmakta iken, geçtiğimiz günlerde ailesinin yaşadığı Kozaklı ilçesinde intihar ederek yaşamına son veren öğretmen Fatma Kabukçuoğlu’nun Kanlıca Köyünde ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bulunan Vali Aktaş, merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar diledi.

Fatma Kabukçuoğlu’nun ailesi ise Vali Aktaş ve beraberindekilerin bu acılı günlerinde yanlarında olmalarından duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür ettiler.

Taziye ziyaretinin ardından, İlçe Emniyet Amirliğini ve akabinde de İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, buralarda incelemelerde ve denetlemelerde bulunan Vali Aktaş, Denetleme Defterlerini de imzaladı ve personele görevlerinde başarılar diledi.

İl Özel İdaresi tarafından yapılan Kozaklı -Akpınar arası yol çalışmasını yerinde inceleyen Vali Aktaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi’den bilgiler aldı ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Aktaş’ın ziyaret, inceleme ve denetlemelerinde; Kozaklı Kaymakamı Ömer Faruk Duman, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu ve Kozaklı İl Genel Meclis Üyeleri Atilla Şen ve Özdemir Şimşek eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">