Yanar ve Açıkgöz Kozaklı'da bayramlaşma törenine katıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kozaklı’da düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Yanar ve Açıkgöz Kozaklı'da bayramlaşma törenine katıldı

Kozaklı Belediye Başkanı Av. Akif Kabukcuoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma törenine, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Kozaklı İlçe Başkanı Orhan Uçar ve partililerle çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Kozaklı’mızdayız. ‪İl Başkanımız Av. Mustafa Rauf Yanar ve teşkilatımızla birlikte bayram sevincimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Kozaklı, Belediye Başkanımız Akif Kabukcuoğlu ve AK kadrolarımızla büyümeye, gelişmeye hazır çünkü Sevdamız Nevşehir“ dedi.

Milletvekili Açıkgöz, bayramlaşmanın ardından AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar ile birlikte kısa bir süre sonra ihalesine başlanacak olan Kozaklı Devlet Hastanesi yerini ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılması planlanan SERA AŞ projesi kapsamındaki sera yerlerinde incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER