Ülküde Birlik konseri düzenlendi

Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından “Üküde Birlik” sloganı ile organize edilen konser renkli görüntülere sahne oldu. Salonun dolup taştığı programda 3 sanatçı sahne aldı. 

Ülküde Birlik konseri düzenlendi

Uzun süredir hazırlıkları yapılan ve Nevşehir Ülkü Ocakları koordinesinde sürdürülen Ülküde Birlik konseri Damat İbrahimpaşa Spor Salonu'nda gerçekleşti. Grup Turan, Ozan Manas ve Ahmet Şafak geceye damga vurdu. Sanatçılar seslendirdiği şarkılarla salonu tıklık tıklım dolduran davetlileri eğlendirdi. 

Konsere Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, İl Başkanı İlhan Kaya, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Kamu-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Merkez ilçe Başkanı Gökhan Göğdemir, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN TÜRKERDEN BİRLİK MESAJI

Ocak Başkanı Ali Türker, Ülkü Ocaklı olmanın öneminden bahsederek, “Bizler bu kutlu davaya gönül verdik, satmadık, satanlardan olmadık. Hiçbir zaman iyiye kötü, kötüye de iyi demedik. Duruşumuz dik, sözümüz senet olmuştur. Allah’ın izni ile Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Ülkü Ocaklarının lambası hep açık kalacaktır. Dava arkadaşlarım ile omuz omuza bu sancağı taşıyacağız.” dedi.

 BAŞKAN KAYA AŞI ÇAĞRISI YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya da bu tür konserlerin öneminden bahsederek organize eden Ocak Başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Pandemiden etkilenmeme adına aşı uyarısı yapan Başkan Kaya, salondaki katılımcılara “Nevşehir’de tehlike her geçen büyümektedir. Lütfen aşılarımızı olalım” dedi. 

“ÜLKÜCÜLERDEN GURUR DUYUYORUZ”

“Türk dünyasının bilge lideri, lider Türkiye’nin mimarı, saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin her birinize ayrı ayrı selamlarını getirdim” diyerek konuşmasına başlayan Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, “Nevşehir Ülkü Ocaklarının hazırlamış olduğu bu konserde sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım. Başka Ali Türker beyefendi ve emeği geçenleri kutluyorum. Ülkü Ocakları hepimizin yetiştiği irfan mektebi, iffet ve irade menkıbesidir. Aynı zamanda Ülkü Ocakları, şehitlerin emaneti, gazilerin göz nuru, vatan ve millet sevgisinin onuru ve günümüzün 57. Alayıdır. Gençlerimiz yetiştiği bu ilim ve irfan yuvasından gurur duyuyoruz.” dedi. 

TABLOYU BAŞKAN KAYA ALDI

Konuşmaların ardından Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’in tablosu açık artırma usulü ile satışa sunuldu. Tabloyu 10 bin TL ödeyerek İl Başkanı Kaya aldı. 

ÇEKİLİŞ RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

Konser öncesi salon girişinde üzerinde numaralar yazan çikolatalar 20 TL karşılığında satışa sunuldu ve program ortasında dev çekiliş gerçekleşti. Balon turu, sürücü belgesi, at turu, akşam yemeği, kahvaltı, akaryakıt ve hediye çeklerinin bulunduğu çekiliş ilgi gördü. 70’ yakın hediye bu çekiliş sonucu sahiplerini buldu. 

Program Grup Turan, Ozan Manas ve Ahmet Şafak’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla devam etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER