Açıkgöz; “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun”

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Açıkgöz; “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun”

Milletvekili Açıkgöz, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kamu yararını gözeterek üstün gayretle çalışan değerli basın mensuplarımız, evrensel bir mesleği onurlu bir şekilde icra etmektedirler. Basın özgürlüğünün yanı sıra, kamu vicdanının da yılmaz savunucu olan gazetecilerimizi bir kez daha kutluyorum.

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde ve sonrasında büyük bir basiret gösteren yerli ve millî basınımızı, bu olayda büyük bir vatanseverlik göstererek vatandaşlarımızın haber alma hakkını fedakârca sağladıkları için kutluyorum ve teşekkürleri bir borç biliyorum. Ayrıca ilk andan beri vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunan Nevşehir’in darbe girişimine karşı dik duruşunu dünyaya servis eden Nevşehir'imizin güzide gazetecilerine ve basın mensuplarımıza, şahsım ve milletimiz adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum.

Basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak ülkemizdeki, bölgemizdeki ve ilimiz Nevşehir'deki gelişmeleri, halkımızla paylaşma yolunda gece gündüz demeden emek harcayarak; ilimizin ve ilçelerimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif görev alan, tüm kıymetli basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, saygılarımı ve muhabbetlerimi sunarım.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER