Açıkgöz, Devlet Hastanesi ek bina inşaatını inceledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Devlet Hastanesi ek bina yapımı sahasında incelemelerde bulundu.

Açıkgöz, Devlet Hastanesi ek bina inşaatını inceledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, yapımı devam eden Nevşehir Devlet Hastanesinin 100 yataklı ek bina inşaatında ve yapımı bitmek üzere olan 25 üniteli Ağız ve Dış Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Nevşehir Devlet Hastanemizin ek bina yapımını, çevre düzenlemesini ve yapılacak faaliyetleri; İl Sağlık Müdürümüz Dr. Rahim Ünlübay, Hastane Başhekimimiz Dr. Yücel Şal, İdari Personelimiz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kamil Duru ile yerinde inceledik.” dedi.

Milletvekili Açıkgöz'e incelemelerinde İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yücel Şal, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi İlkay Akün ve Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Mustafa Güçlü eşlik etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okur yazar
Okur yazar - 2 hafta Önce

Gürbüz abi yok ellağım...

SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100