Açıkgöz, Haber Panorama'nın konuğu oldu

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kapadokya FM radyosunda Haber Panorama programında Gazeteci Ali Çamur’un canlı yayın konuğu olarak gündemi değerlendirdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, özellikle Mart ayından bu yana ülkemizde etkisini sürdüren koronavirüs salgını sürecinde özverili çalışmalar sergileyen tüm belediye başkanlarına teşekkür etti.

Gazeteci Ali Çamur'un hazırlayıp sunduğu radyo programına konuk olan, ülke ve Nevşehir gündemine dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Özellikle yaşadığımız pandemi sürecinde vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı sağlayan, vatandaşlarımızın her türlü sorunlarıyla bire bir ilgilenen başta Nevşehir Belediye Başkanımız Rasim Arı olmak üzere bütün belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunarım. Bu süreci inşallah hep birlikte, gerekli kurallara uyarak atlatacağız" ifadelerinde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün açıklamalarına dair konu başlıkları şu şekilde:

“Son sözü, milletimiz söyler”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 18 yıldır AK Parti’mizi iktidarda tutan milletimize şükranlarımızı sunuyoruz.

‘Cumhur İttifakı’ AK Parti ve MHP’nin ortaklığında milletimizin teveccühü ile kuruldu, Büyük Türkiye için çalışmaktadır.

“Her şey elimizde, önceliğimiz sağlıktır.”

Temizlik, maske ve mesafe kurallarına her birimiz uymalıyız. Hemşerilerimizden, vatandaşlarımızdan bu süreçte desteklerini bekliyoruz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde süreci başarıyla yürüten bir Türkiye var. Direksiyonun başında Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya lideri var.

Cumhurbaşkanımız sadece milleti için gece gündüz çalışmıyor; ümmet-i Muhammed’in birlik ve dirliği için de, zulüm altındaki insanlara bu zulümlerin son bulması için de çalışıyor. Dünyaya yeni bir düzen öneriyor.

“Turizm, Sanayi, Tarım ile Nevşehir Kalkınacak”

- Niğde-Ankara otobanı önümüzdeki hafta tamamen açılıyor,

- Yatırım ve istihdam artacak,

- Sözleşmeli tarım ile çiftçimiz kazanacak,

- Kozaklı ve Derinkuyu ‘sera’ çalışmalarımız,

- Pirimiz Hacıbektaş’ımızla ilgili tanıtım projemiz.

AK kadrolarımız, AK Parti Nevşehir teşkilatımız, Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir kadrolarıyla hep birlikte çalışıp; Allah’ın izniyle Nevşehir’imizi hak ettiği, yaşanabilir, mutlu, müreffeh bir yere taşıyacağız. Sevdamız Nevşehir.

“Önceliğimiz Kapadokya”

Salgın döneminde gece gündüz demeden gayretle çalışan AK kadrolarımıza, Belediye Başkanımız Rasim Arı’ya, İlçe Başkanlarımıza ve Belediye Başkanlarımıza, Nevşehir’imiz ve Türkiye’miz için gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum.

Turizm’de ümitliyiz. Önümüzdeki dönemde Kapadokya tam dolulukla misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Kazanan Nevşehir ve ülke ekonomimiz olacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2020, 16:25
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER