Açıkgöz, Türk Kızılay Nevşehir Şubesi'ni ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kızılay Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Kızılay Nevşehir Şubesini ziyaret etti.

Açıkgöz, Türk Kızılay Nevşehir Şubesi'ni ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Kızılay Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Türk Kızılay Nevşehir Şubesini ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Kızılay Haftası kapsamında Türk Kızılay Nevşehir Şubemizi, Kan Bağışı Merkezimizi ve Şube Başkanımız Ercan Civelek’i ziyaret ettik. ’El birliğiyle her yer güzelleşir, her yer şenlenir’ sloganıyla başlatılan ‘Şenlendirme’ projesini ilk uygulayacak pilot illerden olan Nevşehir şubemizi de gönülden tebrik ettik. ‘Görevimiz İyilik’ diyerek kurulduğu günden bu yana sardığı her yara, uzattığı her yardım eli için daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle yılmadan çalışan Kızılay ve Kızılay Nevşehir’e İl Genel Meclisi Başkanımız Gürbüz Dinç ve üyelerimizle birlikte çalışmalarında başarılar dileyerek, gönüllü birer neferleri olduğumuzu da ifade ettik. Vakıf medeniyetiyle mayası yoğrulmuş Nevşehir’imizden başlayarak iyilikte yarışmaya tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Kan Ver Hayat Kurtar, Kan Bağışla ki Can Yaşasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okur yazar
Okur yazar - 2 yıl Önce

Gün geçmiyor ki bir ziyaret haberi sarmalı içine düşmeyelim
Gün geçmiyor ki komşu komşu oynayanlar dizi dizi fotograf vermesin....
Canım memleketim benim, olayın farkındasın, farkındayım...

SIRADAKİ HABER